6 wskazówek, jak zlecić odpowiednią firmę do obróbki CNC w Chinach

image

Obróbka CNC jest podstawowym przemysłem, prawdopodobnie najważniejszym procesem produkcyjnym. Dzięki tym funkcjom, promuje ona globalny postęp technologiczny.

Jako jeden z głównych krajów produkcyjnych, Chiny stały się wiodącym na świecie dostawcą usług obróbki CNC. Dlatego też coraz więcej firm na świecie poszukuje usług obróbki CNC z Chin, co stało się gorącym tematem dla dostawców obróbki CNC.

Zdecydowanie się na współpracę z firmą zajmującą się szybkim prototypowaniem w Chinach wzmocniło i zwiększyło korzyści płynące ze współpracy z zewnętrznym dostawcą usług obróbki CNC.

W porównaniu z większością zachodnich firm produkcyjnych, ze względu na różne czynniki, takie jak niskie koszty surowców, niskie koszty pracy i niskie marże zysku, co jest jeszcze lepsze, to fakt, że wady tradycyjnie postrzegane jako outsourcing do Chin stają się coraz mniej istotne. Lepsza komunikacja przez Internet oznacza, że firmy mogą śledzić swoje części obrabiane tak łatwo, jak są tuż obok. Szybka usługa przetwarzania w połączeniu z opcjami szybkiej dostawy oznacza, że pomimo dużej odległości geograficznej, czas realizacji zamówienia jest szybki.

Chiny podjęły również poważne kroki w celu poprawy jego praw własności intelektualnej, co oznacza, że klienci mogą bezpiecznie przekazać swoje projekty do chińskich fabryk maszyn do produkcji.

Więc trzeba rozważyć wiarygodne i doświadczone firmy, aby uzyskać regularne dostawy części. Profesjonalna firma może zapewnić Państwu najlepsze usługi obróbki CNC w Chinach.

Jednak większość ludzi lub firm nie wie, jak łatwo wybrać firmę zajmującą się obróbką CNC. W rezultacie zatrudnili kogoś, kto nic o nich nie wiedział, a w końcu wpadli w kłopoty.

Kilka podstawowych Wskazówki mogą pomóc Ci znaleźć najlepsze usługi obróbki CNC w Chinach.

1. Lata Of Factory Establishment

Ogólnie rzecz biorąc, stara firma zajmująca się obróbką CNC jest bardziej profesjonalna i doświadczona. Ponieważ wykonali oni różne projekty, zazwyczaj mają więcej możliwości radzenia sobie z kompleksowymi projektami obróbki CNC od materiałów do zakończenia. W tym samym czasie, mają lepsze zrozumienie, jak radzić sobie z problemami jakości i produkować wysokiej jakości części CNC. Dlatego zawsze dobrze jest wybrać fabrykę, która jest zaangażowana w przemysł obróbki mechanicznej od ponad 10 lat.

2. Kontrola jakości

Dobra fabryka obróbki CNC powinna mieć niezależny dział jakości i zespół QA do kontroli jakości. W tym dziale muszą mieć podstawowy sprzęt pomiarowy i testowy, zwykle obejmujący współrzędnościowe maszyny pomiarowe, projektory, suwmiarki, mikro suwmiarki, sprawdziany igłowe, suwmiarki itp. W skrócie, wykwalifikowany producent obróbki CNC może zrobić wszystko od kontroli surowców do kontroli jakości części końcowej.

Wiele firm posiada własne działy kontroli jakości, aby zapewnić uzyskanie najlepszych wyników za wszelką cenę. Upewnij się, że Twoja firma może dostarczyć Ci szczegółów dotyczących wydajności.

3. Dostawa Czas

Czas jest cenny w każdym biznesie i nie może być narażony na szwank za wszelką cenę. Dostarczanie produktów do konsumentów na czas określi Twoją efektywność i dalsze transakcje. Dlatego powinieneś zapytać swój zespół produkcyjny o biegłość harmonogramu realizacji projektu. Wiarygodna firma bez wahania wyjaśni Ci szczegóły.

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest wskazane podpisywanie umowy z nowym chińskim dostawcą pod presją czasu. Najlepiej zacząć od prostych zadań z bardzo elastycznymi harmonogramami. Należy sprawdzić czas dostawy próbek i produkcji masowej, a także zobowiązanie dostawcy do dotrzymania czasu dostawy.

4. Dobra strona Komunikacja

Jak wspomniano powyżej, jednym z wyzwań stojących przed zachodnimi firmami przed współpracą z chińskimi firmami produkującymi CNC jest komunikacja. Chociaż Internet ułatwił międzynarodowym klientom utrzymywanie bliskiego kontaktu z chińskimi producentami, nadal ważne jest, aby nawiązać dobre relacje z firmą przed nawiązaniem współpracy produkcyjnej. Czy szybkość odpowiedzi drugiej strony jest wystarczająco szybka, czy druga strona może komunikować się i odpowiadać na czas na niektóre problemy techniczne w rysunkach, i czy postępy projektu są regularnie śledzone i informacje zwrotne podczas procesu produkcji. To są bardzo ważne.

5. Small Order As A Trial

Wreszcie, w celu zapewnienia, że przyszłe chińskie firmy zajmujące się obróbką CNC mogą spełnić wymagania jakościowe określonych części lub produktów, zaleca się najpierw zamówić prototypy części. Klienci nie muszą ponosić dużych opłat, a prototyp pozwoli im sprawdzić, czy konkretna firma zajmująca się obróbką CNC może wyprodukować części spełniające określone standardy w odpowiednim czasie.

6. Dostawca Robowiązania dostawcy

Należy zapytać dostawcę, czy jest on zobowiązany do przestrzegania wszystkich wymagań rysunkowych i jaka jest jego odpowiedzialność w przypadku wysłania części niezgodnych z wymaganiami. Czy zapewni on części zamienne lub zwrot kosztów?

Uzyskanie jasnych odpowiedzi ma kluczowe znaczenie! Uczciwi dostawcy popierają obietnicę, że jeśli popełnią błąd, to poniosą straty.

Wniosek

Znalezienie wiarygodnych i tanich dostawców obróbki CNC w Chinach jest procesem, który wymaga czasu i doświadczenia. Sieć online jest zalana chińskimi dostawcami obróbki skrawaniem. Niektóre oferują każdą cenę, aby dostać pracę, ale jakość nie jest do wymagań, niektóre są niewiarygodne dostawców, a niektóre są wiarygodne i etyczne producentów. Mam nadzieję, że ten artykuł może pomóc Ci wyszukać i wybrać wiarygodnych dostawców obróbki CNC w Chinach.