Przedstawiamy łożyska dzielone: Rozwiązanie obniżające koszty i wydłużające żywotność łożyska

image

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś trudności w utrzymaniu wydajności łożysk w trudnych warunkach lub miałeś problemy z utrzymaniem łożysk w uwięzionych miejscach, z których oba skutkują słabą wydajnością łożysk, a ostatecznie przedwczesną awarią? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", być może właśnie znaleźliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Łożyska wałeczkowe dzielone mają zdolność do pracy nawet w najbardziej nieprzyjaznych warunkach, zapewniając Ci największą korzyść dla Twojej działalności biznesowej przy jednoczesnym dostarczaniu taniego rozwiązania. Doskonałe uszczelnienie:

Dłuższa żywotność Twoich łożysk

łożyska

Łożyska dzielone posiadają uszczelki, które są umieszczone w otworach końcowych wkładu łożyska o sferycznej średnicy zewnętrznej. Ze względu na zewnętrzne ustawienie wkładu łożyskowego w oprawie, uszczelki są zawsze prostopadłe do wału. W ten sposób rozwiązanie uszczelniające zapewnia optymalną trwałość użytkową nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. SLS posiada szeroką gamę uszczelek, które są dostępne w zależności od indywidualnych wymagań. Łatwa konserwacja, oszczędność czasu przestoju Konstrukcja łożysk dzielonych jest idealna do konserwacji. Zadanie podnoszenia i przenoszenia, dzięki czemu montaż wydaje się być łatwy nawet w najbardziej ciasnych i niedostępnych sytuacjach.

Wymiana jest prosta, a luzy są wstępnie ustawione, dzięki czemu nie jest wymagana regulacja na miejscu i specjalistyczne narzędzia montażowe. Łożyska dzielone są również cenione za potencjał oszczędnościowy w wielu segmentach przemysłu. Bez względu na planowaną konserwację lub awarię oryginalnego łożyska uzyskuje się radykalną redukcję konserwacji maszyn i czasu przestoju. Redukcję tę można osiągnąć, ponieważ nie ma już potrzeby demontażu powiązanego sprzętu. Zalety rozwiązania łożyska dzielonego są szczególnie cenne w miejscach niedostępnych lub uwięzionych, np. pomiędzy kołem pasowym głowicy a skrzynią biegów lub silnikiem. Dostarczanie wyników w najlepszy sposób Nie mów już więcej o niedostatecznie wydajnych łożyskach i skontaktuj się z nami teraz.